| MayhemChimera a întrebat:

Sunt baiat si imi caut un parfum nou.In acest moment folosesc JOOP HOMME, deoarece sunt un mare fac al parfumurilor foarte dulci.Am mai cautat parfumuri dulci, dar nu gasesc nicaieri.La toate magazinele imi dau parfumuri care miros ori prea masculin(mirosul acela de parfum ieftin) ori prea fresh.Imi puteti spune va rog cateva parfumuri dulci,dar in genul JOOP pentru cei care il stiu,adica foarte dulce(are un miros de praline care note de varf,iar ca note de baza vanilie,adica destul de dulce), daca se poate si o scurta descriere(nu copy-paste de pe internet). Multumesc

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Hmm,eu am oferit cadou cuiva parfumul Mesmerise Black de la Avon, https://www.avon.ro/......pentru-el/
Si a zis ca e prea dulce si mi l-a dat inapoi. Cand l-am mirosat, intr-adevar avea un mitos dulce, doar la final, cand aroma palea, mai ramanea o oarecare senzatie si de miros intepator. Nu sunt sigura daca e destul de dulce pentru tine, dar pentru mine sigur e :D

| MayhemChimera explică (pentru Mayar):

Pai mersi,happy am sa il incerc, sa vad cum miroase si daca imi place il voi achizitiona, vad ca ai gusturi si in materie de parfumerie nu numai de muzicalaughingMultumesc.

| Mayar a răspuns (pentru MayhemChimera):

big grin Eh! M.ai nimerit numa, cu intrebarea asta. laughing