| isnotfunny a întrebat:

Ce parfumuri recomandati pentru femei care persista? Si au un miros puternic, dulce, mai mult de vanilie...

6 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Sunt băiat și îmi place parfumul goodgirl pe o fată, din câte știu persistă bine.

| VoidEternal a răspuns:

Nu-mi plac femeile persistente, indiferent de parfumul pe care îl folosesc.

: /

| ReddY25 a răspuns:

Armani

| Eireann a răspuns:

Paco Rabanne - Olympea sau Lancome - Idole. Ambele persita bine daca le iei ca " eau de parfum".

| Turbo223 a răspuns:

Cum a zis cineva parfumul acela dior, si mai era unul de vanilie de la Kayali vanilla. Este foarte dulce. Daca cauti ceva mai ieftin si bare vanilla de la victoria miroase dulce dar e spray de corp totusi mi se pare ca persista si ala

| Ararat a răspuns:

Hypnotic Poison Dior