| Petronela a întrebat:

Sunt blonda, ochi verzi, parul scurt, fata ovala si tenul foarte deschis.As dori niste idei de tunsori care mi s-ar potrivi, tinand cont de descrierea facuta.Multumesc

Răspuns Câştigător
| ladybug23 a răspuns:

Buna!

eu iti recomand o tunsoare bob cu breton pe o parte, de obicei bretonul se face pe partea fetei care iti place mai mult. Pune o poza cu fata ta, indoai-o in doua si partea care iti place mai mult, pe aceea sa iti faci bretonul.

Poti vedea aici mai mult tunsori : http://styleshopper.ro/blog/tag/tunsori-scurte/. eu zic ca ti-ar sta bine cu o tunsoare asimetrica ca prima din imagine.:)

Sper ca te-am ajutat :) :*:*

4 răspunsuri:
| maftei a răspuns:

Sincer la fata ovala se potriveste orice fel de tunsuare.Asa ca poti ancerca orice de la parul scurt la cel lung

| TeenageGirl a răspuns:

Hmm frumoasa combinatie par blond si ochi verzibatting eyelashes
Eu tias recomanda o coafura dezordonata cu suvite facute "tep" date cu spuma daca ai breton acesta trebuie sa fie PERFECT INTINS!

Oricum!
Sper ca te-am ajutatwinking

| TeenageGirl a răspuns:

Eu asa zice mai intai ca ai o combinatie frumoasa[ochii versi cu par blnd] ti-as recomanda un par cu tepidati pin spate[un stil"dezordonat"] dar daca ai breton piaptanal foarte bine!

Sper ca te-am ajutat!

| ciocolata_expirata a răspuns:

Ai zis ca ai parul scurt, dar nu ai precizat cat de scurt. Daca tu esti tunsa periuta, n-avem ce tunsoare sa-ti recomandam decat cheala.laughing Si daca e filat, drept, cret etc.