| madalina1001 a întrebat:

Buna sunt bruneta si as dori ciocolatiu, pentru a obtine cat mai repede nuanta m am gandit sa amestec un blond deschis cu un ciocolatiu(ambele vopseluri de la aceeasi firma), credeti ca blondul va influenta ciocolatiul si pe parul negru va iesi intr un sfarsit ciocolatiu? (mentionez ca nu este negru in totalitate, are unele reflexii maron. )

Răspuns Câştigător
| NotYet a răspuns:

Da mai bine amesteca un castaniu si un chocolatiu si va iesi perfect asa o sa iasa prea deschis si va trebui sa te decolorezi daca nu-ti place in fond esti natural bruneta si va iesi perfect! succes pentru culoarea perfecta. oana