| Rose_2860 a întrebat:

Cum sa obtin o nuanta de gri(vopsea de par)? Mai exact ce vopsele sa amestec? Daca amestec un blond foarte deschis cu putin negru va iesi gri pe par?thinking

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Niciodata! Aici nu este ca la vopsit peretii sau haine! Mai bine cauta nuanta in magazin! Asa esti sigura ce -ti pui pe cap!

| alonet a răspuns:

Dupa ce il decolorezi ia-ti un nuantator de la londa profesional numarul 8, 86 happy ala e cel mai gri, gri... gri-ul e rezultatul combinari a galbenului cu a violetului asa ca... galben e pigmentul care iasa cel mai greu din par, pune violet (pioctanina) happy spor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decobes si nuantator de la kalos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! trebui decolorat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, cel mai bine mergi la coafor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa am facut si eu am pus blond si mai putin negru si mi-a iesit gri super

| 32 a răspuns:

Hmm.cred ca cel mai bine ar fi sa mergi la coafor.