| HinataSama a întrebat:

Bună.Sunt din Galaţi. Aş vrea să ştiu de unde îmi pot cumpăra vopsea albastră de păr. Fundă.

4 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Ai putea sa iti cumperi de la ceva Reprezentant Avon. Tin minte ca o colega voia sa isi cumepre si a gasit la Avon negru cu nuanta spre albastru la vreo 22 de lei.

| GuUumitza a răspuns:

Daca nu gasesti in DM sau Shopping Citym atunci nu stiulaughing Mi-a spus cineva ca s-a deschis un magazin cu vopsele si nuantatoare in Shopping City. Du-te sa vezi cum e big grin

| Loreen2001 a răspuns:

Ai putea sa incerci si tu la niste magazine de cosmetica(Sephora, nu stiu sigur daca este si in Galati).
Daca nu gasesti, cauta si tu sa faci comanda online.

| Loreen2001 a răspuns:

Daca chiar nu gasesti vopsea albastra, foloseste albastru de metil, se gaseste in farmacii la un pret destul de mic (vreo 5 lei). Insa o sa tina in functie de culoarea parului tau natural:daca il ai blond o sa tina mai multe spalari, daca il ai mai inchis mai putine... happy