| anonim_4396 a întrebat:

de unde pot cumpara vopsea albastra de par din Craiova? -.-

Răspuns Câştigător
| eurynomus a răspuns:

Din real sau electro parca

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

DIN orice supermarket sau magazin de specialitate sau cel mai indicat ar fi sa intrebi la anumite coafor-uri(pe doamnele/domnii de acolo care iti pot da cele mai bune sfaturi). Succes!

| Mihaii24 a răspuns (pentru daassh):

Pai faza e ca m-am uitat prin supermaket-uri si magazine. happy DAR NU GASESC. straight faceNu au.

| daassh a răspuns (pentru Mihaii24):

Pai atunci, incearca ultima solutie(propusa de mine) si intreaba la diferite coaforuri unde ai putea gasi sau daca te-ar putea ajuta ei.Succes!