| sabygaby a întrebat:

Buna sunt din targu mures si as vrea sa ma tund... dar nu stiu la ce salon sa ma duc.nu vreau sa fie prea scump dar totusi sa tunda bine.ma puteti ajuta cu niste solutii de cuafor si pretul acestora. Multumesc mult

4 răspunsuri:
| Frankie a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=salon+coafura+targu+mures

| Nessie a răspuns:

Este un coafor in centru care nu este scump, dar depinde de tunsoare si daca parul tau e mai lung sau mai scurt. E in jur de 15-20 lei.
Sper ca te-am ajutat.

| sabygaby explică (pentru Nessie):

Am mediu si vreau sa-l fac bob asimetric. Deci in jur de 15 20? si cum se cheama sau nu stii adresa?

| Nessie a răspuns (pentru sabygaby):

Cred ca pentru coafura asta iti va lua cam 20-25 de lei.Nu imi amintesc exact numele salonului, imi pare rau.