| UnIngerRanit a întrebat:

Buna sunt fata si as vrea o schimbare de look.Am fata ovala si ingusta. Mi-as dori sa imi fac un breton dar nu stiu cum mi-ar sta bine:drept sau intr-o parte? Si lungimea parului cum credeti ca ar trebui sa fie avand in vedere ca acum am parul lung. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| roberta_3262 a răspuns:

Buna! Deci ai foarte mare dreptate cu bretonul.Ptr. presoanele cu fata ovala li se potrivesc foarte bine bretonul.Cred ca ti-ar sta bine cu bratonul intr-o parte.Bineinteles, depinde de tine daca iti place si ti se potriveste.Lungimea parului depinde iarasi de tine.Cred ca ti-ar sta bine si lung si mai scurt.Insa depinde:daca esti mai plinuta ar trebui sa ai parul lung, insa daca nu ti-ar sta bine si scurt. Sper ca te-am ajutat cumva cu parerea meabig grin Bye. pup

8 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna!
Poti sa iti faci breton drep dar mai gros!
Si parul putin putin mai scurt decat il ai acum!
Cred ca o sa iti stea bine!

| CarmenR a răspuns:

Arunca o privire si aici poate te inspiri: http://www.karena.ro/......e_realizat

| 10011993 a răspuns:

Eu zic sa te tunzi filat si cam de lungime medie si cu breton intr-o parte!big grin
mie asa mi-a stat cel mai bine( si eu am fata ovala si am incercat foarte multe tunsori):* bafta:*

| aaaa12345 a răspuns:

Eu zic bob si cu breton intr-o parte

| anss23 a răspuns:

Tunde-ti parul pana la umeri poate putin mai jos si ideal ar fi sa fie drept si fa-ti breton intr-o parte.Coafura asta sta foarte bine oricui si sunt sigura ca o sa-ti placa foarte mult.Sa ne anunti cum te-ai tuns pana la urma si daca esti multumita de alegere!happykiss

| CoCaCoLa a răspuns:

Te poti tunde in scari si cu bretonul asa mai filat s nu fia des

| Chloé_9908 a răspuns:

Părerea mea ar fi să te tunzi cu breton drept şi părul să fie la nivelul umerilor.winking

| UnIngerRanit explică:

Multumesc mult tuturor :*