| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Buna! Eu am parul lung si nu am breton, este dat pe o parte. De mult timp imi doresc o schimbare a parului si as vrea sa-mi fac breton dar mi-e frica ca o sa-mi stea urat si o sa regret, mai ales ca sunt clasa a 8-a si nu vreau sa fiu urata. Eu am parul blond si des, am fata ovala si fruntea destul de mare si cea mai mare problema a mea e ca am nasul cam marisor. sad Nu stiu ce sa fac. Mi-ar sta bine cu breton? Funda si vot!

7 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Da, fa o schimbare, mai si tunde-l un pic, in scari, cumva, vezi si tu ce iti recomanda doamna de la salon sau coafura unde mergi, sigur va gasi ea o freza sa iti stea bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Iubibilăă a răspuns:

Si eu am breton. Crede-ma iti sta suuper.

| BeHappyAndSmile a răspuns:

Fetei ovale i se potriveste orice tunsoare de aceea esti destul de norocoasa dar ca sa nu regreti mai apoi ca ti-ai facut breton zic sa iti faci o poza stand normal si fa-ti bretonul un photoshop daca iti place fa-ti tunsoarea. Mai ales ca vine si banchetul si cred ca ai nevoie de o schimbare.

| GeorgeCip a răspuns:

Eu zic ca ti-ar sta foarte bine cu breton si sa iti tai putin din par

| Vladdy112 a răspuns:

SA stii ca la fete le sta calumea cu breton.Lasa-l asa sau mai scurteaza-ti parul.

| MelisaMel a răspuns:

Da, ti-ar sta bine cu breton daca ai nasul mai marisor. Bretonul ti-ar acoperi fruntea si ti-ar arata nasul mai micwinking