| anamaria82726 a întrebat:

Sunt fata, vreau sa imi mai iau ceva adidasi, dar nu prea am inspiratie. Ce modele va plac? Ma gandeam sa imi iau ceva mai colorat ca eu am totul pe negru. In general imi plac si cei inalti cum sunt converse. Dar daca stiti un model fain nike, adidas etc., sa imi spuneti va rog)

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Vreau sa imi iau ceva adidasi! Cum dracu suna intrebarea asta?
Chiar nu puteai sa spui-Vreau sa imi cumpar o pereche de adidasi si nu stiu ce sa iau! e!,.nu e mai bine?
Generatia asta a voastra e-Fuckt up!

| anamaria82726 explică (pentru mudokins78):

Formulez cum am eu chef, nu iti bate capul

| Whateverrr a răspuns:

Perhaps vans checkerboard? (Au multe variante se culori: galben, mov, albastru, cam orice) si merg pentru sezonul de vara.