| Marmota6000 a întrebat:

sunt in clasa a-6-a si m-am saturat sa imi tot fac parul intr-o coada la spate.Am parul pana la umeri...imi dati si mie cateva idei cum sa mi-l mai prindbig grin

Răspuns Câştigător
12 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:9, s:168&biw=1280&bih=489
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:5, s:205&biw=1280&bih=489

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:10, s:217&biw=1280&bih=489

| KoreaJapan a răspuns:

Ti-l poti lasa desprins. Sau ti-l poti prinde cu un cleste.

| FunnyLoOVe a răspuns:

Daca ai parul drept pori sa il prinzi asa:www.femeia.ro/frumusete/coafura/8-coafuri-pen...

Iar pe acest site poti gasi mai multe coafuri

sper ca ti-am fost de folos.

| HepiBăluuns a răspuns:

Poti sa ti-l filezi si sa il lasi pe spate.sa il prinzi intr-o coada mai jos dar pe o parte.sa ti-l ondulezi putin.sau daca vrei sa ti-l mai scurtezi putin si sa-ti faci un breton pe o parte. sper sa te ajute.(eu te inteleg, mama mea imi tine parul in coada din a intaia.si sunt intr-a 6 de acum.pe spate nu mi-l lasa ca zice ca-mi ies cosuri)succes:*

| llliii a răspuns:

Pai vezi ca au aparut recent pe piata niste clama sa zic asa ci au e piepteni prinsi cu un elastic ...este f practic si nu costa melt in jur de 10 lei da cu clama aceea poti face o gramada de cuafuri simple si rapide...bafta

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Lasati`l mai lung si il faci cu placa...

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Mai poti sa il ondulezi. daca vrei o parare da`mi add pe Y! si vorbim...

| dudy_8334 a răspuns:

Hm.pai...
-codita impletita intr-o parte
-sau poti sa-ti prinzi decat parul din fata cu o clama, la spate, si restul liber.
-sau ti-l poti ondula si sa-l lasi liber
-nu stiu, fugi si tu in oglinda si vz cum iti sta mai bine...

| mdmcorii a răspuns:

Coc, sau lasa-l pe spate.

| wyo a răspuns:

Tunde-te la chelie si datil pe spate

| raul05 a răspuns:

Lasal desfacut pe spate pentru ca asa sunt fetele mai sexy