| mariyya a întrebat:

am parul pana lung la umeri si saten,m-am saturat de prins in coada,,, idei noi...plizzz...

8 răspunsuri:
| ellasweetlollipop a răspuns:

Da cautare pe Youtube cu numele "Bebexo"... unde gasesti diferite tipuri de ati aranja parul. Le poti practica atat la scoala cat si cand iesi in oras. Sper ca te-am ajutat!

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Fatil in coada de peste

| buburutza0431 a răspuns:

Salut! Ce zici de un bob asimetric (intr-o parte mai scurt intr-o parte mai scurt)? Arata foarte bine si este la moda! Fundita? happy

| Vio2003 a răspuns:

Fata noi avem o colega care parul așa si își pune o bentita sau chiar nimic.Fa si tu așa!

| AnnaaXD a răspuns:

Sall
Ce zici de o tunsoare la moda - pe o parte mai lung pe o parte mai scurt.
Sau. sa iti faci o funda pe spate.:*

| mariyya explică (pentru AnnaaXD):

Mersi o sa incerc.

| AnnaaXD a răspuns (pentru mariyya):

Cu placere happy