| Iuuuliiia a întrebat:

>Buna!big grin<
Imi puteti da niste idei cum sa imi prind parul la scoala?!
Am parul pana la umeri!happy... dar m-am saturat de coada...straight face
Fundaa`!:*

Răspuns Câştigător
| DroGuleTz a răspuns:

Buna Iuliasi eu am aceeasi problema uite cateva ideei pe care le flosesk si imi sta perfect
1-tinel desfakut cu o carare intr-o parte si cu o agrafa sal tina s anul intre in ochii
2-ia-ti bretonul(daca ai) si prindel cu o clamuta pe spate.
3- stiu ca nu-ti place prins dar poti sal prinzi cu un cleste si sa-ti lasi o suvita
astea suntcele mai momoase modele incearca sa-ti ti si parul pe spate sa-l dai cu mana cam atat stiu eu :*
PaPa pup dolce sper ca te-am ajutat fundita?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| ddanaraluca a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=2yVpTaiEI5o
http://www.youtube.com/watch?v=mtQJsONY20Q&feature=channel
P. S Unele sunt si idei de prins parul in coada, insa sunt superbe:-bd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spyc potidaca stie mama ta cu glamulet cu clamuta in, islucul parului st delyutza