| MrLove4ever a întrebat:

Sunt in clasa a VIII-a si dupa cum stiti anul acesta se organizeaza un banchet. Sunt fata si as dori cateva sugestii cu privire la imbracaminte. As dori si cateva site-uri de haine, dar care sa fie sigure. Multumesc frumos!
O sa dau si FUNDA.

4 răspunsuri:
| Dumitrita_Hoban_1996 a răspuns:

Http://www.sadrini-style.ro/......log-2013-3 aici gasesti orice tip de rochiee scurta sau lungaa...pwp...:* fundita?

| NicollePink a răspuns:

Hello!
Ca si sursa de inspiratie poti cauta si pe pinterest, polyvore, apoi sa cauti in orasul tau mai multe magazine! Nu recomand sa-ti comanzi dupa internet... happy Bafta!