| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a8a si la sfarsit dupa cum stiti este banchetul. As vrea sa ma informez ce tinute pentru cursul festiv si pentru petrcere, ar merge... :-p... Dau Fundita pentru cel mai bun si rapid raspuns.big grin

Răspuns Câştigător
| candydream a răspuns:

Uite cateva idei:o rochie mov, pantofi crem si bentita de par cu funda tot crem si pantofi mov.
sau ceva clasic:rochie rosie, pantofi negri si geanta neagra.
sau:rochie cu imprimeu british si accesorii potrivite.

7 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Da si eu sunt a-8-a si ma gandesc la examene...nu m.am gandit la tinute dar cu siguranta imi voi lua ceva care. mi place si potriveste

| BubuLina999 a răspuns:

A nu ...stai linistita. ca e bine ca ai intrebat. eu inca ma mai gandesc cum voi fi la banchet. dar maie destul timp. sper sa. ti gasesti ceea ce doresti. si secces la scoala.|:*|:*|:*|:*

| pwp a răspuns:

Buna! si eu sunt a 8-a!love struck! dar mai este mult pana la banchet.de ce iti faci probleme de acum?
eu imi fac mariii probleme din cauza examenuluisurprise

| DeepInDarkness a răspuns:

1.rochie-rosie sau verde
2.pantofi-negri si cu toc
3.geanta-plic
4.margele-galbene

| Neeli a răspuns:

Da cam asa e... mai intai examenul, dar nu am facut nici o crima daca am cerut si parerea altor fete...

| tzotzo2562 a răspuns:

Pai...ar merge o rochita mulata pe corp, cu o curea in talie, sa ti-o accentueze.
o pereche de pantofi roz, negri sau albi, bratara sau ceas.se poate si ambele la fel ca pantofii, trebuie neaparat sa mergi la solar inainte... un plic/geanta tot care sa se asorteze cu pantofii sau chiar si cu rochia, un lantisor micut nu prea mare si cercei care sa fie in ton cu restul tinutei...bafta la ales si la shopping

| NoName_5366 a răspuns:

Http://www.maxine.ro/detaliu-Rochie-3896.html e dragutaa :X... si acestaa e super :* http://www.maxine.ro/detaliu-Rochie_de_seara-4803.html... tu stii in ce pret vrei sa te incadrezi :D. si eu zic sa-ti iei o rochita si niste pantofi draguti! pe acest site gasesti mai multe :*, tu stii ce iti place, ce gusturi ai. http://www.maxine.ro/ succes! Fundaa;))?