| Cocolino9 a întrebat:

Sunt in strainatate in vacanta si ma intorc la inceputul lui septembrie. Am vazut niste reduceri frumoase online in magazinele din Bucuresti dar nu este precizata perioada lor, stie cineva cat vor mai dura?

2 răspunsuri:
| Luiza995 a răspuns:

Https://mallcopii.ro găsesti mereu preturi accesibile si la reducere dacă te interesează pentru copii.

| Viorel_Grigore_1969 a răspuns:

De obicei la magazinele din mall dureaza pana la inceputul lui septembrie. csnd incepe semptembrie baga marfa noua, colectii noi, de toamna.aLa zara deja au inceput cu coectiile noi m, dar mai sunt reduceri.mai prinzi reduceriile daca vi la inceputul lui septembrie