| alissa1994 a întrebat:

Buna, sunt nemultumita de forma fundului meu, vreau sa fac o schimbare si nu stiu in ce directie sa o iau: operatie/exercitii.
Vreau răspunsuri doar de la persoane care au fost in situatia mea si au reusit sa obtina rezultatul dorit fie prin operatie, fie prin exercitii!
Va mulțumesc!

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Depinde cum vrei să arâți după. Cura-joasă sau lati-fund-iară.

| romeo78 a răspuns:

Nemulțumită de fund. E fund, chestia cu operațiile estetice e o prostie. Mergeți la o sală de sport și lucrați cu un antrenor.
Cumva vrei sau ai carieră în modeling?

| zilog a răspuns:

Pot să te ajut eu cu 5 antrenamente / noapte foarte speciale

Câte o dată incep antrenamentele când apune soarele și țin până când răsare soarele făra oprire, dar asta se întâmplă mai rar
depinde dacă în rest esti atrăgătoare psihic intelectual din punct de vedere sufletesc dulce simpatica...
Pt ca să meargă aceste antrenamente bine trebuie să pot aprecia acea femeie
cu cât este mai valoroasă cu cât pot să o respect și să o apreciez mai mult cu tât implicarea in antrenamentele pe care eu le ofer este mult mai mare.

In general se rezolvă si cu siguranță vei fi foarte fericită mulțumită și implinită! poate in unele cazuri vei atinge NIRVANA

Este un atrenament complex ceea ce îți propun eu si care nu se bazează doar pe lucruri fizice ci si pe creștere spirituală sufletescă pe a investi pentru sufletul tău în excursii in locuri superbe, in meditatii, in acumularea de informații care să te ajute să excelezi in viața ta si de a fi fericită de ceea ce reușești să obții. Vor fi schimbări majoare de la mâncare stil de viață Machiaj simplu antural, https://i.pinimg.com/......0dc8dd.jpg
materialele din care sunt făcute hainele cu care te imbraci,
https://www.amny.com/......semble.jpg
ajutor pentru imbunătățirea dicției foneticii si enventual dacă ar fi nevoie pe alocuri ale unor carențe ce țin de cultură cenerală sau gramatică, plus reînvățărea de a merge de a te mișca de a face gesturi in public mimică...
plus eventuala schimbare a locului unde locuiești dacă locul respectiv are o carmă bună, până a incerca să scapi de viața in orasul poluat pentru ca să ajungi într-un final să te simți împlinită acceptată fericită si super mulțumită.
Nu spun că va fi ușor dar nici un lucru fantastic nu se obține fără implicare și mulță perseverență.
Sunt multe lucruri care concurează spre ași aduce aprotul pentru a deveni o persoană deosebită care vei fi iubită de toată lumea indiferent de cum îți arată o anumită parte a corpului.
https://i.pinimg.com/......42ba77.jpg

Si tot acet program îl poți primi in dar fără plată pentru a fi salvată!
Eu pot să îmi jertfesc din timpul meu pentru a te elibera de aceste frici!

| Adrian5575 a răspuns:

Clar ca exercitii. Nu va mai prostiti atata cu operatiile inutile. Va mutilati corpul aiurea. Asa te-a lasat Dumnezeu. Daca vrei o schimbare, fa exercitii.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Operatia mi se pare o masura prea radicala.
Exercitiile iti vor modela corpul frumos.Du-te la sala, nu fa de pe net.Antrenorul va sti ce exercitii ta vor ajuta pentru a-ti modela corpul.

| DecstarIsBackAgainMtfk a răspuns:

Eu zic asa: iti gasesti pe unu' cq vorba aia. "unde dai creste" si daca n-are efect baga si tu niste geno sau chiar pune-l pe fraier sa iti plateasca operatia cu tu cu un fund ca ala nu te mariti.