| 1mi2ru3na4 a întrebat:

sunt noua. As dori sa ma ajutati dar sa nu puneti raspunsuri agresive iata intrebarea:in luna iunie este ziua unei prietene ale mele si colege este pe clasa I-a si va inplini 8 ani ce sa ii cumpar?

6 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Yuite cateva sugestii: un penar dragut, o bluzita, o rama foto, un ghozdanel, o gentuta, un monopoly, parfum, bentita de par, glamorez, o agenda draguta s.a distractie placuta happy

| auroraa a răspuns:

Poti sa ii cumperi un set de bijuterii care stii ca i-ar place, o jucarie moale, lumanari aromate sau in forma draguta (flori, fluturi) o rama draguta pentru fotografii si cu poza ei in ea, ii i-au niste accesorii pentru par sau un parfum (daca ii stii gusturile)
sper ca te-am ajutat, pa pa kiss o petrecere frumoasa si la multi ani prietenei tale!

| AndaWest a răspuns:

Pai cred ca ar fi indicat sa-i cumperi maimutoiul preferat, sau o bluzita frumoasa

| nikol a răspuns:

Ii poti cumpara o rochita dragurta sau o fustita tutu. Uite o fustita dragalasa http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Frunziix3 a răspuns:

Buna! Bun venit! Pai ei ii poti cumpara ceva de plus, sau un jurnal, o geanta frumoasa.Noroc si la multi ani prietenei tale si pentru tine anticipat!