| dennissy a întrebat:

Azi, 7-7-2011 este ziua unei prietene si as dori sa ii fac ceva, sau sa-i cumpar, dar ea nu e acasa asa ca ii voi da cadoul maine, ajutati-maa, eu m-am gandit la un tort... ceva nu e frrumos?

Răspuns Câştigător
| JusTme_2312 a răspuns:

Buna, ori sa ii cumperi un tort, ori sa cumperi o mascota cu 2 iepurasi sa scrie pe ei " The Best Friend " sau ceva legat de prietenia voastra, ar fi frumos. Bafta happy

3 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Mai bine un vibrator

| Escape a răspuns:

Cati ani are prietena ta?happy.Ai putea sa ii iei un tricou frumos, sau un parfum happy. funda?

| dennissy explică:

A implinit 12 any mersi