| alexandra444447 a întrebat:

Funda! Va rog mult sa ma ajutati peste 2 zile este ziua unei colege de la mine din clasa si suntem bff si cele mai bune prietene ce ar trebui sa ii dau cadou de ziua ei adica fara haine genti sau papuci ce credeti ca ar fi potrivit?

Răspuns Câştigător
| Fdstra a răspuns:

Si eu am avut parte de asa ceva si am avut grija sa o intreb ce isi doreste si daca i place aia si aia si cealalta, bineinteles in mod mai indirect pentru ca nu voiam sa isi dea seama de motivul pentru care o intreb laughing Si ai dreptate cu faza "fara genti sau papuci, haine" pentru ca nu sti niciodata daca asta e sau nu ok pentru ea... cred ca ar trebui sa inramezi o poza cu voi doua daca tot sunteti bff, sau sa-i iei cana, pix sau alte chestii de-alea pe care scrie "pentru cea mai buna prietena"... eu am primit chestii de genul si am fost foarte placut impresionata, spre exemplu :-) :d:d Gndeste-te tie ce ti-ar placea sa primestiwinking