| paupaulapaulina a întrebat:

- Bună happy! Sunt reprezentant Avon de vreo 7 luni şi iată că a venit momentul să întâmpin o mică problemă big grin. Aş dori să completez un formular de retur happy. Ce trebuie să scriu la ' Nr. înregistrare ', ' Data ', ' Diverse ', ' Reprezentant ', ' Rap. Service ' şi ' Magazie '? Vă mulţumesc :*.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai un coordonator, este timpul să-ți dea o mână de ajutor!
Pa, pa.

| mimiwewem a răspuns:

Trebuie să scrii nr de reprezentant.

| luanaoana99 a răspuns:

La nr. de inregistrare trebuie sa scrii nr tau de reprezentant, la data cred ca stii, la diverse trebuie sa scrii produsele care vrei sa le returnezi, reprezentant numele tau si la ultimele doua nu stiu, dar sper ca te-am ajutat.