| Ioana_Iosif_1993 a întrebat:

Bună T.p.u! As dori sa va întreb ceva:

Dacă as deveni reprezentant avon, ce ar trebui sa fac? (Adică ce ar trebui sa completez pentru a deveni sau cum ridic si cum dau comanda etc.) Aștept răspunsuri de la cei care deja sunt reprezentanți avon dar și de la alții.

Mulțumesc! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| tundemihaly a răspuns:

Servus.

Sunt Reprezentant Avon de 4 ani si Manager de 1 ani.
Un reprezentant Avon trebuie sa arate brosuriile pentru prieteniile, pentru colegiile. Poti sa devin reprezentant daca ai o comanda de min.120 de lei din brosura actuala.
Noi plasam comanda prin net, dureaza aproximativ 10 minute. Dupa plasarea comenziile primim coletul in trei zile lucratoare prin fan curier sau prin posta romana. Prin posta romana este gratuit, pentru fan curier platim 4, 90 de lei.
In colet este produsele, 1 brosura noua si cadouriile. Cand primim coletul nu trebuie sa platim absolut nimic, avem 14 zile pentru plata - care se face in orice banc sau magazin paypoint/payzone.

Daca nu vrei sa plasezi comanda dintr-o brosura sau nu mai vrei sa ocupi cu Avon, nu e nicio problema. Poti sa dezactivez contul oricand, gratuit.

Si inscrierea este gratuita. Inscrierea se face la un lider sau manager avon, prin trimiterea o copie de buletin si trebuie sa semnezi o fisa de inscriere.

Si partea mai buna: cadouriile si discounturiile :)
Discounturiile primest aferent de comenzi: http://catalog-az.webeffintlsrl.netdna-cdn.com/......i-2014.jpg

Cadouriile e asa in catalogul actual:

La o comanda de min.150 de lei primesti un rimmel si un lac de unghi gratuit.
Daca vinzi doua ruj din gama noua poti sa alegi al treilea care vine gratuit.

Daca vrei sa inscrii eu pot sa te ajut - dau cataloagele, explic programele ect.
Datele mele de contact: mtunde7@yahoo.com

sau gasesti-mi pe facebook:
https://www.facebook.com/tunde.mihaly.77

Astept raspunsul tau. :)

1 răspuns:
| tundemihaly a răspuns:

4 lei si 90 de bani este taxa pentru curier happy cer scuze, dupa virgula din greseala am apasat space