| Kqzu97 a întrebat:

Sambata voi merge sa ma tund dar nu stiu ce frizura sa-mi fac:

-Am fost tunsa bob dar acum mi-a mai crescut parul si e cam aproape de umeri, si nu e drept e cam ondulat.(care sa nu ma arate grasa la fata)

-Numai vreau sa ma tund bob, la fata sunt mai plinuta si am fata ovala. Ce frizura mi-ar sta bine eu as vrea(filat/sus mai scurt si din ce in ce mai lung, breton pe o pare)Frizuri?

3 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

Se poarta parul lung extraordinar de mult, parul este cel mai de pret la o fata, nu inteleg de ce vrei sa-l tunzi. Sfatul meu este sa tai doar varfurile si atatbig grin.

| Veve :X a răspuns:

Pai poti sa-ti faci breton pe o parte si sa-l tunzi in scari, dau nu numai in fata, ci tot parul sa fie inscarit big grin

Bafta :*