| anonim_4396 a întrebat:

sunt satena si am fata ovala si ochii verzi-caprui.Si as vrea sa imi schimb look-ul big grin.Eu sunt mai mult cu stilul funky :X si as vrea sa imi schimb tunsoarea si nu prea stiu cumthinking am parul pana la jumatatea spatelui si vreau sa ma schimb de tot sa zic asa par comportament deoarece eu sunt cam "cu capu in nori laughing" si as vrea sa fiu si eu un pic mai tupeista etc sa imi schimb hainele mai in acest stil funky deoarece nu prea am eu haine din astea ca nu prea am gasitthinking Spuneti-mi si mie niste idei de haine si de frizu si cum sa fac sa imi schimb si comportamentul sa zic asa:d multumesc mult:*

2 răspunsuri:
| multimoak a răspuns:

Cel mai bine e sa testezi niste coafuri pe imaginea ta. Fa-ti cont pe Kudika si poti sa-ti incarci o poza cu tine acolo si apoi pui pe imagine diverse freze... succes :Phttp://www.kudika.ro/hairstyle.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine incerci taaz.com.Iti faci cont si vezi tu mai departewinking