| anonim_4396 a întrebat:

Știți vreun tratament pentru. creșterea rapidă a unghiilor?

Dau fundă kiss

Răspuns Câştigător
| Zambete89 a răspuns:

Bună

Eu de obicei când cumpără mama ulei de masline îmi bag unghiuţele in el[câteva minute]. Cresc foarte repede! În 2 zile sunt perfecte!

Sau dacă vrei un site şi ai timp:

http://amelie.ro/beauty_queen/tratamente-naturiste-pentru-unghii

:D

Paa

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sa le ungi zilnic cu ulei de ricin. thumbs up

| LuS[z] a răspuns:

Surpriza! Nu exista Tratament Special Penttru o crestere Mai rapida a Unghiilor decat cea naturala big grin
Orice ai face ele tot cresc cum vor laughing)
Datori ta. e ca sa zic asa (in Caz Ca vrei sa ai Unghii Frumoase...)
sa le ingrijesti si Sa le dai Cel putin o data pe zi cu lac de unghii big grin

| oanna_7222 a răspuns:

Ulei de ricin

te ajuta la cresterea unghiilor, parului, sprancenelor, genelor big grin

| ♥Anto* a răspuns:

Baga-ti degetele in apa ca de exemplu spaland vaselewinking

| FeTTiza a răspuns:

Pentru cresterea rapida a unghiilor trebuie sa-ti cumperi ceva solutie de la Avon
am vazut eu ca este si ieftina

| alisha19 a răspuns:

Sa le tii seara cinci minute intr-un castron cu ulei cald.Serios! Nu glumesc! Inceraca macar!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ai putea comanda de la avon un lac de unghii pentru cresterea ungh

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu ulei de ricin si cu ulei de masline

| adelyna_1385 a răspuns:

Uleiul de ricin. E cel mai bun. Ti le va si intari. Seara freaca unghiile si ulei de ricin si pune niste manusi medicinale ca sa stai toata noaptea cu ele asa. Sau incearca tratamentul de la Revalid. Este un lac incolor pentru cresterea unghiilor. Intreaba in farmacie de el.

| bitha_8065 a răspuns:

Pai baga degetele in ulei de masline si gata in cateva zile sunt perfecte