| ByaOne a întrebat:

Hi TPU! ce tratament imi recomandati pentru cresterea rapida a unghiilor +detalii dau funda +vot!

4 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Da-le cu ulei de ricin amestecat cu zeama de lamaie. Face minuni. (cresc, dar mai ales devin foarte tari si sanatoase)

| AndaDaniela a răspuns:

Un aticearcan, incearca la o farmaciebig grin!

| MeddyMaddy a răspuns:

Eu mai folosesc uleiul de ricin si pot sa zic ca este chiar folositor. Iti masezi unghia cu el cateva minute.

| xAndreeaLaura a răspuns:

Eu am folosit produsele de la farmec: Lotiune cu vitamina B5, Baza complex fortifiant, sau ulei de ricin poti sa incerci. Sper sa te ajute:*