| Larisalara a întrebat:

Știți cumva de unde pot lua mostre de la fondul de ten Estee Lauder Double Wear? As vrea sa incerc prima data cum este apoi sa-l achiziționez.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine iei Revlon colourstay e mult mai ieftin (mai als daca-l cumperi de pe net), are acoperire buna si e si rezistent.

| OoBunnyoO a răspuns:

Poti intreba la Sephora sau la Douglas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa mergi in Sephora si sa ceri niste mostre sau sa-ti puna intr-un recipient din tester-ul lor dar nu stii de cand a fost deschis tester-ul ala daca n-are data scrisa de ei pe el, e cam riscant asa.