| Brunette_5355 a întrebat:

Ce parere aveti despre fondul de ten Double wear [estee lauder]? ma refer la fetele care l`ati incercat [ ce-i pe net stiu si eu ]. sa-mi spuneti daca e bun pentru ten gras, de unde l-ati luat si cu cat.

3 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Eu l-am avut, Double Wear Light. Am o ruda care lucreaza in Germania la Estee Lauder si mi l-a luat cu vreo 40 de euro. Nu am decat cuvinte de lauda, este foarte bun, acopera orice imperfectiune fara a creea un efect de masca, nu incarca tenul. Este bun si pentru tenul gras, mie cel putin mi se intampla sa-mi luceasca fata dupa cateva ore de la aplicarea fondului, dar cu asta n-am avut experiente de genu'. E super, ti-l recomand!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Brunette, Estee Lauder, este o firma de cosmetice ce se afla printre primele 4 in lume la categoria lux si vanzari. Te felicit pentru o asemenea alegere. Ai vrea sa incerci si Artistry, care este divizia de cosmetice de lux ce sta cu mandria alaturi de celelalte 3 firme de cosmetice de top? Rezultatele folosirii acestor produse, sunt deosebite, Artistry este o gama de produse din portofoliul companiei Amway.
Uite poti intra pe www.amway.ro, la categoria frumusete unde ai doua variante de fond de ten pentru tenul gras, fond de ten lichid si/sau pudra. Ptr preturi da-mi un mesaj pe privat ca sa-ti dau o parola. Cu prietenie, Corina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am estee lauder, nu cel light. cel cu acoperire puternica.la inceput am fost foarte incantata de efect.acum cand am ajuns sa-l termin nu mi se mai pare eficient.chiar am impresia ca-mi ingrasa zona T; + de asta nu am gasit o nuanta prea buna pentru tenul meu si pot spune ca are efect de masca in conditiile astea.