| deea_3205 a întrebat:

Buna toata lumea eu am parul mai lung ce sa fac? ma cam enerveaza ca il pieptan greu si il spal cam greu.Sa ma tund sau sa il las(si daca imi puteti spune ce tunsoare mi s-ar potrivi)mersi pup:X:X

Răspuns Câştigător
| AndraMinnie a răspuns:

Daca nu te descurci cu el lung ti-ar trebui o tunsoare : in scari sau gherute. ceva ce te avantajeaza...

2 răspunsuri:
| PureSimplicity a răspuns:

Depinde foarte mult de forma fetei tale! Daca vrei sa te tunzi sfatul meu ar fi sa intri aici si sa citesti putin
http://www.divahair.ro/......orma_fetei
Eu zic ca o schimbare de look e binevenita oricand :].

| IsSa96 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa il tai putin. avand in vedere ca vine vara si iti va fi si cald. daca iti este mai natural (cum e al meu) sa nu faci prostia sa il tunzi prea scurt pentru ca nu iti va mai sta nicicum. dar daca folosesti o placa de intins parul e ok:*