| lollitha a întrebat:

Salut`!
am parul foarte lung aproape trece de fund si as vrea sa il scurtez pentru ca e greu de intretinut...
Vreau o tunsoare dar sa nu tund parul ff scurthappy

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| ale a răspuns:

Te sfatuiesc sa te tunzi filat...iti schimbi doar forma.nu iti ia prea mult din lungime.Parerea mea e ca arata super un par lung filat

| nutty a răspuns:

Sunt de acord cu exaaa.Si eu aveam parul tot cam atat de lung, si asa m`am tuns pentru prima oara (adica filat ). De obicei il tundeam drept, era tot la acelasi nivel.Si acum ma tot gandesc la cat de fain se aseza dupa ce l`am tuns...love struck

| nutty a răspuns:

Sunt de acord cu exaaa.Si eu aveam parul tot cam atat de lung, si asa m`am tuns pentru prima oara (adica filat ). De obicei il tundeam drept, era tot la acelasi nivel.Si acum ma tot gandesc la cat de fain se aseza dupa ce l`am tuns...love struck Ai putea eventual sa-ti faci si un breton intr-o parte, sau drept, ar fi interesant. :*

| nutty a răspuns:

Scuze ca am trimis de 2 ori. Nici nu mi-am dat seama straight face

| twittysylvester2011 a răspuns:

Http://www.culinar.ro/......224063.jpg sper sa iti placa, deoarece si eu am avut parul luung, pana peste fund, si m-am tuns asemanator acestei poze, si imi sta minunat. :*

| drumurile a răspuns:

Da, tunde-te filat, si nu vei scurta mult, va fi lung dar iti schimbi lookul, nu incerca bob pentru ca iti va placea 1 zi 2 o saptamana apoi vei regreta

| PaulaPSM a răspuns:

Pai acum depinde si de forma fetei. Dar de obicei cel mai indicat ii sa te filezi si sa iti faci un breton, dar intr-o parte ca arata mai bine, zic eu.

| cssmirel a răspuns:

Ai putea incerca o tunsoare bobbig grin