| Daiddy a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat o rochie albastru electric si nu stiu ce culoare s-ar potrivi cel mai bine pentru pantofi si curea. Ma gandeam la pantofi nude si curea roz sau bej sau pantofi si curea gri. Ce ziceti? big grin :*

6 răspunsuri:
| AmanoYuno a răspuns:

Nude,amandoua.daca vrei o tinuta misto trebuie sa ai culori nude si dupa sa spargi cu o culoare puternica

| FashionDream a răspuns:

Buna.Cel mai bine s-ar potrici cu negru. Uite si un exemplu:
http://www.polyvore.com/untitled_96/set?id=65700201
sau poti sa iti iei o geanta si pantofi galbeni neon, sau o curea:
http://www.polyvore.com/untitled_98/set?id=65700394

| honeybunny13 a răspuns:

Pantofi nude si curea nude sau roz pal sau neagra

| Sara67 a răspuns:

Daca te pregatesti pentru Craciun, pentru aceasta sarbatoare culorile sunt albastru argintiu si rosu

| yonela13 a răspuns:

Cel mai bine s-ar potrivi negru deoarece negru merge cu orice

| MihaelaBuciuta a răspuns:

Cel mai bine pantofi albi si cureaua la fel ..curea subtire. Este superb asa happy Succes :*