| XxBlueRosexX a întrebat:

Buna duminica merg la o nunta si astazi mi-am cumparat o rochie si pantofi bej...maine as vrea sa imi cumpar un bolero dar nu stiu exact ce culoare s-ar potrivi cel mai bine cu bej adica sa fie perfecta, niste idei va rog.

funditawinking

Răspuns Câştigător
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Eu zic sa iti iei un bolero bleumarin, e superba combinatia! Uite aici o dovada http://www.lafrivole.com/......marin.jpg. Si daca vrei sa arati mult mai bine, ia-ti accesorii bleumarin, si nu uita daca vrei sa arati minunat ar trebui ca geanta sa se potriveasca cu pantofii. Sper ca ti-am fost de folos :*

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Eu zic mai bine sa nu iti mai cumperi bolero. Cred ar arata mai bine rochie fara.Mai bine ia-ti un plic care sa mearga cu pantofii

| OoBunnyoO a răspuns:

Poti alege negru/alb, daca vrei o tinuta clasica.
Daca vrei sa adaugi un pic de sare si piper tinutei poti alege o culoare mai puternica, un ciclam, roz fuchsia, portocaliu, ceva auriu, albastru.
Cremul merge cu foarte multe culori, este destul de neutru. Incearca totusi sa nu il asortezi cu nuante nude (crem, roz pal) daca nu vrei ca tinuta ta sa fie prea spalacita.

| Selenia a răspuns:

Incearca sa asortezi bolero-ul cu accesoriile, daca nu te-ai hotarat inca la accesorii, te tine bugetul si vrei sa iesi in evidenta, cumpara un bolero rosu si o pereche de cercei exact aceeasi nuanta cu el.