| GhGeorgiAnA2 a întrebat:

Tocmai vreau sa incerc ceva nou! Vreau sa-mi vopsesc parul cu hartie creponata, asta stiu deja cum sa o fac. Dar merge si la parul saten? sad Si cat tine vopseaua?

Răspuns Câştigător
| мαrrýиєlα a răspuns:

Buna!
+ daca il ai saten mai deschis iese daca il ai inchis nu.
- sti ca exista creioane dinacelea ceara? cumpara si alege o culoare si da pe par cu ele, merge si cu alea big grin

| GhGeorgiAnA2 explică (pentru мαrrýиєlα):

O mersiii! :* Asa o sa fac! :*!

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Am incercat eu pe parul blond si nu mi-a iesit decat o culoare stearsa si nu se vede decat putin la soare.Pe saten slabe sanse...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai parul saten inchis nu o sa se vada foarte bine. Se duce dupa 1-2 spalari.

| CrazyName a răspuns:

Am auzit case ia greu. Dar nu iti garantez.

| PatrisuK a răspuns:

Incerca o culoare puternica
la a 2 spalare se duce
daca nu iese incerca cu carioni
vor da rezultate

| GhGeorgiAnA2 explică (pentru PatrisuK):

Carioni? Ce sunt alea, nu am mai auzit. si ce culoare as putea incerca...eu as vrea ori rosu ori albastru inchis!