| kawaii69 a întrebat:

Buna TPU :3
Am decis sa va cer ajutorul...
am parul destul de lung si cu breton (nu intr.o parte, e drept, in stil de ulzzang). Inainte ma spalam o data pe saptamana dar de aproape un an ma spal in fiecare zi pentru ca se ingrasa foarte rau.in special bretonul, se ingrasa dupa cateva ore de la spalare, iar daca ma spal seara, dimineața este foarte gras si umflat. Stiti ce ar trebui sa fac pentru a nu se mai ingrasa? Multumesc anticipat. Fundita

2 răspunsuri:
| Cristinaaa57 a răspuns:

E ceva hormonal nu prea ai ce face, incearca nu nu mai mananci alimente grase, incearca sa te clatesti cu zeama de lamaie

| TeoReo a răspuns:

Incearca sa ti-l impletesti cand vezi ca se ingrasa, iti va sta bine si nu va trebui sa te speli pe cap asa des.