| Cojanulili a întrebat:

Bună TPU happy, aș dori să ma vopsesc cu albastru de metil sau violet de gențiană sau chiar fuxina, nu am incercat până acum si nu stiu care culoare ar fii mai OK.
Aș vrea să imi Spune-ți si cum să ma vopsesc.
Parul meu este săten inchis

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce vrei sa faci asta? Eu zic ca e o alegere total neinspirata si o sa obtii doar glume si priviri ciudate. La baieti nu mi se pare deloc ok sa te vopsesti cu asemenea culori. Inteleg schimbarea parului in brunet/blond/saten/roscat etc. dar de la astea pana la albastru si mov e o cale lunga si eu zic sa te gandesti bine ca sunt mari sanse sa regreti.

| Cojanulili explică:

Nu o fac definitiv, plus ca aceste culori se duc in 4-5 săptămâni si parul nu pătește absolut nimic