| flowerpower12 a întrebat:

A incercat cineva crema pentru vergeturi de la avon? E buna? Trec vergeturile? Multumesc... fundabig grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Termină cu prostiile astea că trec vergeturile cu creme de la Avon!
Cel mult pentru o amelioare ca să "spun" așa, aplică pe locurile afectate cremă de masaj cu alantoină/vitamina A/colagen/elastină care ajută la elasticitatea pielii fără "a se sparge pielea".
Mare grijă, ele apar de la îngrășatul brusc des întâlnite la adolescente dar și la gravide!
Cremele de la Avon sunt de cea mai proastă calitate, marfa nevândută își face reclamă!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| DeEa_5512 a răspuns:

Da e ff buna si da trec vergeturile... funda?

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Nuu,eu am vergeturi pe ambele picioare si am incercat multe creme dar nu trecsad, singura solutie e sa mancam echilibrat, si sa facem multa miscare pentru a nu se vedea

| camy12 a răspuns:

Da este fff buna