| wolder a întrebat:

Ce crema pentru vergeturi sa imi cumpar de la farmacie sau din magazinele Plafar?
Stiti sau ati incercat vreo crema care a mers?
Am auzit ca cele de la Avon si Oriflame nu sunt bune si nu vreau sa dau banii pe ele degeaba.
Sunt destul de adanci vergeturile si le am pe fese si pe picioare.
Credeti ca imi va trece doar cu crema de galbenele sau imi trebuie o anumita crema?

2 răspunsuri:
| Larisa_Elene_fulga_1994 a răspuns:

Tratamente naturiste sunt bune cremele nu-s mereu indicate pentru ca costa o multime de bani sh poate nu e bune... deci masaj cu ulei de masline de jos in sus miscari circulare, zat de la cafea tot asa masaj apa multa legume fructe sh sport exerciti anume pentru celulita

| mariaavon a răspuns:

Nu exista nici o crema care sa te scape de vergeturi,eu sunt reprezentant Avon, dar nu recomand nimanui asa ceva findca sunt constienta ca nu au nici un rezultat, cea mai buna solutie este laserul, te duci la o clinica si te informezii, nu mai arunca cu bani in creme si lotiuni in zadar fiindca nu au nici un efect, poti vizita si pagina mea daca doresti http://www.facebook.com/#!/pages/Avon_Super-Reduceri/448442878511208