| Ramona7 a întrebat:

a pus ochii pe niste ghete ugg gimmy choo, modelul negru cu capse, mi le doresc mult la un momendat le-am gasit pe un site cu 355 ron dar nu aveau marimea mea sad mai stiti vreun site i care le pot gasi cam la acelasi pret originale?

1 răspuns:
| takoda171 a răspuns:

La pretul acela nu cred ca erau originale. Exista multe companii care refac cu exactitate modelele originale, problema e ca sunt de proasta calitate. Sfatul meu este sa economisesti bani si sa cumperi de pe site-ul original http://www.uggaustralia.com/ Si in plus cred ca transportul este gratis.