| Eu72662 a întrebat:

Bună TPU, aș vrea să îmi vopsesc parul, dar nu știu dacă să mă vopsesc blondă: http://indulgy.com/......ft-balayag sau roșcată: https://www.facebook.com/......373233040/

Culoarea tenului meu este mediu spre deschis și am ochii caprui. Deși tenul meu este destul de deschis, nu îmi sta bine blondul foarte deschis și mă gandeam ca blondul mai inchis mi-ar sta mai bine pentru că părul meu este șaten deschis cu reflexii blonde, dar și roșcate. Ciudat :))... Mie una imi place mai mult blondul, ce ziceți? Blondă sau Roșcata?

Răspuns Câştigător
| GreenEyesRedLips a răspuns:

Bună seara! Iți voi vorbi din experiență deoarece acum sunt blondă și am fost roșcată 3 ani.Roșcatul este o culoare pretențioasă dar frumoasă. Trebuie să ai grijă, să nu mai zic de mizeria pe care o faci cand te vopsești, eu pătam tot laughing Un blond mai inchis este frumos si cred că ți se potrivește. Dacă iți place, fă-o! Mult succes! O seară frumoasă!

2 răspunsuri:
| Eu72662 explică:

Voiam sa zic: parul meu este castaniu deschis, dar m-am incurcat. happy

| Dan_Iulia_1989 a răspuns:

Blonda! Esti frumoasa oricum