| Katherine20 a întrebat:

happy Aș vrea să-mi colorez părul cu hartie creponată, dar am părul șaten mediu. Credeti că va merge? Ce culori s-ar prinde mai bine pe părul șaten? big grin

3 răspunsuri:
| Katherine20 explică:

Am prietene care au făcut-o laughing Pur si simplu fierbi apa, apoi bagi bucati de hârtie creponata acolo, apa se coloreaza, bagi părul în apa, stai cam 15 minute cu părul în apa, apoi îl uști cu uscătoru si gata laughing Se duce cam la 2-3 spălări. big grin

| 03Didy03C a răspuns:

Pai doar nu folosi apropiate de culoarea parulu tau. Ar merge un rosu, albastru, roz, verde... Cam asta e smecheria laughing

| Prietenoasa a răspuns:

Cred ca ar merge. Cu roz, rosu.