| cherryessence a întrebat:

Pe parul saten ce suvite ar merge? Am brunete si blonde cu vopsea de acum un an, refacute in vara, si o sa mi le mai refac sa se vada mai intens. Dar as vrea si din alea cu hartie creponata care se iau...Gen mov,roz,rosii,albastre, verzi nu stiu culori mai nebunesti. laughing Ce ar prinde bine pe saten? Dau funditaaa.

2 răspunsuri:
| DianaDiiDiana a răspuns:

Deci tu vrei sa iti faci suvite cu hartie creponata? Sa stii ca nu merge pe par saten hartia creponata. Si eu am incercat pe par blond si nu merge. Dar daca folosesti spary-uri sau spuma de colorat parul te sfatuiesc sa iti faci roz te prinde mai bine.

| cherryessence explică (pentru DianaDiiDiana):

Da, vreau cu hartie creponata. Pai pe youtube am vazut tutorial si era o fata care si-a facut albastre pe par saten... Nu vreau spuma de colorat par sau spray pentru ca mi-l deterioreaza de tot laughing. Si vreau sa se ia repede, la cateva spalari.