| TheMusicBoy a întrebat:

Acum 5 zile mi-am dat parul cu placa, eu avand parul cret si nu mi se mai increteste o parte din el. M-am spalat de 2 ori pe cap de atunci, l-am udat de 5 ori si l-am dat cu spuma de 2 ori. Sunt baiat si am parul cam lung si daca nu e cret imi vine in ochi si acum nu stiu ce sa mai fac cu el deoarece ma intristeaza faptul ca nu mai devine cret. Imi cam iubesc parul natural doar ca am vrut sa incerc un look si acum sunt disperat. Va rog ajutor. Mutumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Andreea568 a răspuns:

Bună! nu am mai întâlnit astfel de cazuri, dar ți-as sugera sa îți ondulezi parul (dacă nu ști cum uitate la un tutorial pe YouTube), iar dacă tot nu își revine o soluție poate fi sa îți facipermanent..sa mergi la salon și sa îți faci parul creț permanent. sper ca ți-am fost de ajutor?

| Sixty28 a răspuns:

Pai l-ai ars si de aia nu se mai onduleaza de la sine, trebuie sa il lasi sa crească si sa il tunzi si apoi va fi din nou ondulat natural.kiss