| XxKidaaaxX a întrebat:

Acum ceva timp mi-am facut Breton si am regretat mult pentru ca nu mi-a placut cum imi stai. Acum il tin prins dar aveti cateva sfaturi ce as putea sa fac sa creasca mai repede? Eventual tratamente sau altceva. Funda happy

Răspuns Câştigător
| AlessandraMiha a răspuns:

Bunahappy
Te inteleg, mi s-a intamplat si mie...
Pai sa stii ca asta depinde si de structura parului pe care il ai, pentru ca la unele persoane le cresc parul mai repede, iar la altele mai greu.
Pai daca e mai scurt... Dureaza cam 5 saptamani- o luna...Depinde.
Cred ca exista tratamente pentru cresterea mai rapida a parului, insa nu prea stiu exact unde le-ai putea gasi... poti incerca la diferite magazine cu produse pentru par, farmacii sau in magazinele syoss. Presupun ca poti gasi si in magazine cum ar fi Dm...
Sper ca te-am ajutat...Mult succes

1 răspuns:
| Deliiiia a răspuns:

Incearca deocamdata sa-l prinzi cu o agrafa sau sa-l dai pe spate, folosind fixativ. Cu timpul se va mula dupa modul in care il aranjezi si nu se va mai observa atat de tare. In 5 luni deja iti va creste suficient.