| BeetweenUs a întrebat:

Acusi vine sfarsitul de an si nu stiu cu ce sa ma imbrac la premiere. As vrea o rochita, ceva simplu dar frumos [sa nu arate ca una de banchet]. Daca aveti, dati-mi si poze. Funda

9 răspunsuri:
| AIPS a răspuns:

Ai dreptate, trebuie ceva simplu dar frumos in acelasi timp. Eu spun sa porti o rochita primavaratica, nu mai lunga de genunchi, cu motive flrale. Ar fi ff frumy.
http://myfashionizer.ro/image/cache/data/ian2012/047-480x700.jpg

| BeetweenUs explică (pentru val31989):

Daca nu iti dai seama, iti zic eu laughing Sfarsitul de an s-a terminatbatting eyelashes

| val31989 a răspuns (pentru BeetweenUs):

big grinbig grin
stiu,poate iti trebuie si anul asta ceva big grinbig grin

| Dweea a răspuns:

Https://www.miniprix.ro/produse/departament-haine-dama/tip-rochie/ ...iti poti comanda de aici sunt mici preturile iar hainele sunt de calitate m.am convins sindgura;)

Funda?

| Rollerskater a răspuns:

Daca termini a 8-a... nu stiu exact cum e la scoala voastra ( stii tu mai bine big grin )dar stiu cum e la noi si eu ti'as sugera sa porti o fusta de uniforma, ceva dragut in picioare si o camasa alba, ca doar o data termini clasa a 8-a :d si sa nu uiti un detaliu colorat [thinking] gen : un sacou dragut, unghii intr'o culoare puternica sau niste bijuterii colorate big grin

| valentinutzza a răspuns:

Cauta pe internet o rochita eleganta nu prea stramta dar comoda si sa aiba o floare o fundita ceva