| Blossomis a întrebat:

Buna TPU.
Am 1.72 la aproape 16 ani.
Am slabit destul de mult.De la 63 am ajuns la 59.
Cam cati cm as mai putea sa cresc si pana la ce varsta pot sa cresc?

Răspuns Câştigător
| Octavian003 a răspuns:

Fetele cresc in general pana la varsta de 18 ani, deci daca la 16 ani ai 1, 72 ai mai putea sa cresti pana la 1, 76 maxim.

Răspuns utilizator avertizat
| Octavian003 a răspuns (pentru Blossomis):

N-ai pentru ce happy funda, te rog?

Răspuns utilizator avertizat
| Octavian003 a răspuns (pentru Blossomis):

Multumesc tongue

15 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
O sa mai cresti cam 2 -3 ani si poti ajunge sa ai in jur de 1, 75.

| onasis1961 a răspuns:

Depinde de codul genetic! Se poate până la 20 de ani aproximativ 2-3 cm pe an, dacă faci şi puţin sport:volei, baschet, înot.La mulţi ani!

| FlorinDiablo a răspuns:

Nu stiu ce sex esti dar pana la 21 de ani poti creste, e greu de spus la ce inaltime o sa ajungi, insa eu tind sa cred ca vei avea cam 1.80

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai slabit?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Blossomis):

Mersi

| IonutAxi a răspuns:

Pana la 18 cam la 1.80 maxim...

| TheSmith a răspuns:

Practica inotul...te dezvolta!

| GoldVali a răspuns:

Mai, e cam gata cu crescutul desi vad ca tu speri. Oricum esti inalta si cum am mai zis, si subtirica. Probleme?

| HimoSsa a răspuns:

Daca vei incerca sa-ti mentii forma intr-o stare echilibrata in asa fel incit sa ai 1.72 si 72 de kg crede-ma nu vei creste atit de mult pe parcursul anilor de adolescenta.happy funda?!

| axel112 a răspuns:

Normal cam pe acum ar trebui sa te opresti cam pana la 1, 80 daca spui ca esti la aproape daca ai 16 cam 1, 75