| oFataDe13 a întrebat:

Buna TPU am 13 ani si am vergeturi pe picioare (partea din spatele genunchiului) de c mi-au aparut si cum pot scapa de ele?

1 răspuns:
| KellyGreen a răspuns:

Am si eu o problema de genul, dar nu e evidenta decat daca te uiti atent.
Eu le'am capatat deoarece am muschii gemeni deformati si am mult tesut celulitic acolo deoarece pana la 9 ani eu mergeam doar pe varfuri( stiu cam ciudat sa ti se formneze tesut celulitic dor pentru ca mergeam pe varfuri).
Acum fac electroterapie si a inceput sa mai dispara aceasta problema si muschii sunt mai dezvoltati si acel aspect de vergeturi a disparut aproape complet.