| MusatGeorge a întrebat:

am 15 ani si sunt baiat happy si am stat prea mult la soare cand eram mic si am pistrui pe spate si pe umeri, cu ce pot sa le scot? daca ma dau cu creme de soare sau pistrui poate sa dispara?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se scot cu nimic, doar cu terapie cu laser după vârsta de 18 ani.
Nu te mai expune la soare fără cremă de protecție UV cu factor 50+.
Pa, pa.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Du-te la farmacie si intreba acolo de creme speciale pentu decolorarea pistruiilor, sigur o sa gesesti.

| MusatGeorge explică:

Pei si sunt bune acele creme pentru spate?