| TaviComplicat a întrebat:

Am 16 ani, si nu ma pot decide intre aceste doua ceasuri : 1.http://www.bombastic.ro/ceasuri-barbatesti/2777-ceas-de- mana-barbatesc-seiko-5-automatic-snk793.html

2.http://www.bombastic.ro/ceasuri-barbatesti/2776-ceas-de- mana-barbatesc-seiko-5-automatic-snxs77.html

Chiar daca diferentele sunt infime, va rog sa ma ajutati in legatura cu stilul potrivit mie. Si mai vreau sa stiu daca catarama de tip fluture fara siguranta se poate deschide usor din greseala sau nu.

2 răspunsuri:
| HighByTheBeach a răspuns:

Buna.
Imi pare rau, dar am putut deschide doar prima imagine. Ai putea sa mai dai odata link-ul celului de-al 2-lea ceas?
Cat despre catarama, nu, aceasta nu-s e poate deschide usor din greseala.

| HighByTheBeach a răspuns:

A,deci am gasit site-ul de la imaginea a 2-a, intr-o alta intrebare de a ta.
Mie imi place 1 ceas, cel de 399 de lei. Nu putem sa te ajutam sa iti gasesti ceasul potrivit stilului tau pentru ca nu iti stim stilul. Ia-l pe cel care iti place cel mai tare (oricum trebuie sa iti placa unul mai tare).