| dany179 a întrebat:

Am 16 ani si vreau sa ma tund, si nustiu ce freza sami fac...
Am fruntea lata deci singura varianta sunt cele cu breton. Dau funda celui care imi da cat mai multe poze cu freze cu breton, de preferabil sa fie pana la ochi, dar sa le stea si bine frezele.

4 răspunsuri:
| bbbbbbbbnbbbb a răspuns:

Nu ai mentionat daca esti baiat sau fata...

| dany179 explică:

Dany banuiesc ca ar trebui sa fie nume de baiat dar, ma rog... sunt baiat frt. happy

| MATRIX15 a răspuns:

Pentru capul foarte rotund, incearca tot o frizura usor patratoasa, perfect dreapta in crestet si foarte scurt in parti. Astfel, fata nu iti va arata ca o minge de fotbal.dai fundita.